Tagged: e-learning

Rola nauczyciela w kształceniu języka

Rola nauczyciela w kształceniu języka

Rola nauczyciela nie ogranicza się jedynie do nauczenia języka jakiego uczy, w tym wypadku chodzi o język angielski. Jeśli rozumieć ją jako opiekę, ulega poważnym przekształceniom i przeobrażeniom, by w końcu wygasnąć. Wychowanek bierze...

Niektórzy nie potrafią uczyć się online

Niektórzy nie potrafią uczyć się online

auka przez Internet jest wygodna, ale nie każdy potrafi w ten sposób uczyć się, zwłaszcza jeśli ma to być jedyne źródło nauki języka obcego. Angielski online jest trudny, jeśli nie umiemy pracować sami.

Wady nauki online

Wady nauki online

Niestety, każdy medal ma dwie strony. Nauka przez Internet jest najwygodniejsza. Wiadomo też, że pozwala na zaoszczędzeniu pieniędzy i czasu, jaki potrzebny byłby na dojazdy na zajęcia.

Nauka za darmo przez Internet

Nauka za darmo przez Internet

Zdarzają się promocje i konkursy oferujące darmową edukację językową. Warto z niej skorzystać. Angielski online za darmo to przepustka do lepszego jutra, gdyż łatwo i przy minimalnych kosztach można zdobyć cenną dziś wiedzę. Wystarczy dobrze poszukać.

Kursy i studia e-learning

Kursy i studia e-learning

owoczesne formy nauki i studiowania nabierają na sile i są coraz bardziej cenione. Podstawową ich zasadą jest zawsze samodyscyplina i odpowiednie zaangażowanie ucznia czy studenta, gdyż to od niego zależy, jak wykorzysta otrzymane materiały, udostepnioną technologię i czas nauczycieli.