Zamawianie taxi – tradycyjnie czy przez aplikację?

Kiedy chcesz zamówić taksówkę, zazwyczaj zależy ci na czasie. Po to właśnie stworzyliśmy nowoczesną, intuicyjną aplikację, dzięki której już nigdy nie stracisz czasu na łączenie się z centralą i samodzielne wyszukiwanie numerów do przewoźników. Tradycyjne zamawianie taksówki, choć nadal jest powszechnie spotykane, coraz częściej ustępuje miejsca prostym aplikacjom.

Aplikacja taxi, zainstalowana w telefonie, umożliwia zlecenie kursu do dowolnego miejsca w trybie natychmiastowym. Dzięki dedykowanym algorytmom już nie musisz martwić się, czy Twoja taksówka dotrze na czas będziesz też mieć całe spektrum informacji niezbędnych na etapie składania zamówienia. Dowiesz się, jaki będzie koszt kursu, kto będzie twoim kierowcą i jak szybko możesz się spodziewać przyjazdu taksówki.

Z aplikacją, czyli nowocześnie

Dzwonienie po taksówkę stało się niemodne, odkąd zaczęto projektować intuicyjne aplikacje. Klienci, którzy cenią nowoczesne rozwiązania, szybko i sprawnie zaczęli korzystać z nowej formy kontaktu, dzięki której mają zapewnioną profesjonalną usługę przy minimum formalności.

Aplikacja Taxi Polska jest też świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy po prostu nie lubią dzwonić i jest to dla nich zbędna strata czasu. Bywa, że transport trzeba zamówić w sposób dyskretny, na przykład podczas spotkania lub uroczystości. Możliwość zamówienia kursu poprzez aplikację jest wówczas doskonałą alternatywą.

Taxi Polska, czyli jak szybko zamówić taksówkę?

Dzięki aplikacji zamówienie taksówki może być proste i przyjemne. Sami wybieramy termin, ilość potrzebnych miejsc, a nawet sprawdzić, kto będzie kierował, jaki będzie model samochodu, ile czasu zajmie nam przejazd. Jeśli często korzystamy z usług korporacji i szczególnie cenimy któregoś z kierowców, możemy dodać go do listy ulubionych, by mieć gwarancję najlepszej obsługi.

W aplikacji można też zostawić wiadomość do kierowcy, jak też ocenić jakoś usługi. Dzięki tego typu rozwiązaniem czasy anonimowych taksówek i zbędnego oczekiwania na ich przyjazd odchodzą w niepamięć, a klienci zyskują cenny czas.

You may also like...