Fundacja Dorastaj z Nami organizuje warsztaty online

Warsztaty online, organizowane przez Fundację Dorastaj z Nami kierowane są do rodziców i bliskich dzieci, które zmagają się z traumą po stracie rodzica lub utracie zdrowia rodziców. Pomoc fundacji trafia do większej rzeszy zainteresowanych.

Organizują warsztaty online

Dziesięciolecie działalności fundacji Dorastaj z Nami uzmysławia, jak bardzo jest ona potrzebna na rynku. Z Każdym rokiem działalności oprócz podstawowych założeń rozwija dodatkowe formy pomocy. Pewną formą terapii jest pielęgnowanie pamięci o rodzicach bohaterach. Fundacja organizuje wystawy, debaty, kampanie społeczne, które dedykowane są poległym rodzicom podopiecznych fundacji. Fundacja wydaje także książki, które są poświęcone bohaterom, którzy zginęli na służbie. Te formy można także nazwać podziękowaniem za ich niebezpieczną i w efekcie tragiczną służbę. Fundacja także organizuje biegi charytatywne oraz aukcje na rzecz fundacji. Jedną z ostatnich ciekawych aktywności fundacji są organizowane warsztaty online

Warsztaty online ciekawą formą aktywności

Wprowadzane warsztaty online, to wyjście naprzeciw oczekiwaniom. Nie każdy może pozwolić sobie na przyjazd do Warszawy, gdzie siedzibę ma Fundacja Dorastaj z Nami, by skorzystać z porady fachowców, współpracujących z tą organizacją. Zainteresowanych wzięciem udziału jest wielu i przez warsztaty online nie muszą dezorganizować sobie życia, wiedza na nich nabyta może zdecydowanie ułatwić przejście przez traumatyczny okres w życiu. Jest jeszcze jedna korzyść z tej formy pomocy. Osoba, która nie może wziąć w nich udziału bezpośredni, może odtworzyć zapis zamieszczony na stronie internetowej. Każdy zainteresowany, nawet z najbardziej odległego zakątka naszego kraju może wynieść korzyść z wykładów, których tematyka związana jest z pomocową działalnością Fundacji Dorastaj z nami. Warsztaty online odbywają się cyklicznie i w kilku odsłonach. 

Warsztaty online i ich zagadnienia

Tytuł wykładu, które prowadzi doradca edukacyjny Anna Bućkowska, to: „Jak wzbudzić w dziecku motywację”. Warsztaty online niosą pomoc dzieciom i ich rodzicom, pomagają odpowiedzieć na pytania: jak wzbudzić motywację u dziecka, co zmniejsza motywację i jakie są najczęstsze błędy rodziców, którzy próbują motywować swoje dzieci, czym jest motywacja wewnętrzna i co można zrobić, by dziecko ją w sobie odkryło, jak pomóc dziecku osiągać założone cele, ale jednocześnie nie przytłaczać go swoją osobowością, jak przekonać dziecko, że najgorsze, to stać w miejscu. Przez warsztaty online łatwiej będzie uporać się z przeciwnościami.

You may also like...