Warsztaty świec plastycznych

Świece tworzą niezwykła atmosferę, pełną tajemniczości, magii, ale i ciepła, radości, ogniska domowego.

Świece to nie tylko woskowy walec z zatopionym w nim knotem, to małe dzieła sztuki z unikalnym zdobieniem. Każde dziecko będzie potrafiło samodzielnie wykonać świecę według własnego gustu i poczucia estetyki. Warsztaty Świecowe to Kreatywne spędzenie czasu, poznanie sposobu tworzenia świec z parafiny tłoczonej na ZIMNO, uzyskanie zadziwiających efektów. Zajęcia, na których tworzymy świece na ZIMNO, należą do ulubionych i bardzo popularnych warsztatów. Własnoręcznie wykonane świece zostaną w posiadaniu małych artystów , którzy będą mogli cieszyć się na co dzień pięknem samodzielnie wykonanego dzieła sztuki.

Podczas warsztatów:

Uczestnicy otrzymają masę woskową, do modelowania na zimno, z której stworzą niepowtarzalną świecę ozdobną. Podczas zajęć powstaną unikatowe świece tworzone z pasją, które  mogą posłużyć jako oryginalne i  jedyne w swoim rodzaju upominki.

STAWIAJĄC NA BOGATĄ POLSKĄ TRADYCJĘ RĘKODZIEŁA,  DAJEMY

MU SZANSĘ PRZETRWAĆ

 W CZASACH MASOWEJ PRODUKCJI.

Uczestnikom  zapewniamy :

  • Podstawę parafinową,
  • Masę plastyczną kolorową- ZIMNĄ do uformowania świecy
  • wyposażenie oraz materiały do wykonania świecy
  • Ozdobne akcesoria do pakowania
  • Optymalna ilość uczestników podczas warsztatów to około  30 dzieci .
  • dbamy o czystość podczas warsztatów oraz po zajęciach

Koszt warsztatów od  *12 zł/os

* Cena ustalana indywidualnie, zależna od ilości osób oraz lokalizacji. Możliwość obsługi dużej liczby uczestników, poprzez równoległe prowadzenie zajęć.

Zajęcia odbywają się w: placówkach szkolnych i przedszkolnych, bibliotekach, domach kultury i innych instytucjach, na terenie całego kraju.

Preferowany wiek uczestników od 3 lat do 100☺

 

Zapytaj o warsztat