Warsztaty decoupage

Decoupage to technika zdobnicza znana od dawna , i to w dodatku bardzo prosta. Podczas warsztatów dzieci poznają technikę zdobniczą decoupage i dowiedzą się , jak w prosty , ale efektowny sposób ozdabiać przedmioty .

Podczas warsztatów:

Uczestnicy zapoznają się z historią zdobienia metodą decupage. Dzieci poznają pracę z serwetkami , łączenia kolorów , układania ciekawych kompozycji oraz ich zabezpieczania. Na zajęciach ozdobimy drewniane przedmioty . Dzieci tą techniką będą ozdabiać przedmioty, które mogą posłużyć na prezent. Celem zajęć jest rozwijanie aktywności twórczej a także kształtowanie warsztatu pracy poprzez poznawanie nowych technik , form plastycznych i technicznych Twórcza praca sprawia dużo przyjemności i wywołuje uśmiech , a efekt końcowych wykonywanych prac daje ogromną satysfakcję .

 

Optymalna ilość uczestników podczas warsztatów to około  30 dzieci .

Czas trwania warsztatów to około 60 minut .

 

Uczestnikom  zapewniamy :

  • przyklejane serwetki, motywy z papieru ryżowego
  • drewniane przedmioty
  • podstawowe materiały i narzędzia wykorzystywane w technice decoupage
  • gotowe prace uczestnicy zabierają ze sobą 
  • dyplom uczestnictwa dla każdego
  • dbamy o czystość podczas warsztatów oraz po zajęciach

 

Koszt zajęć 12 zł / os *

* Cena ustalana indywidualnie, zależna od ilości osób oraz lokalizacji. Możliwość obsługi dużej liczby uczestników, poprzez równoległe prowadzenie zajęć.

Zajęcia odbywają się w: placówkach szkolnych i przedszkolnych, bibliotekach, domach kultury i innych instytucjach, na terenie całego kraju.

Preferowany wiek uczestników od 3 lat do 100☺

 

 

Zapytaj o warsztat