Warsztaty i animacje

Jeżeli poszukujesz atrakcji na organizowaną imprezę, piknik lub event i chcesz zapewnić swoim małym gościom niezapomniane i wyjątkowe atrakcje, jesteś we właściwym miejscu.

Znajdziecie u nas ciekawą ofertę dla każdego przedszkola czy szkoły, ale prowadzimy również warsztaty i szkolenia dla osób dorosłych. Jako nieliczni posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.04/00053/2016, a każde nasze szkolenie zakończone jest Dyplomem Ukończenia Szkolenia.

Najwięcej zleceń realizujemy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, ale dojedziemy w każdy zakątek Polski i stworzymy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb! Do tej pory zmierzyliśmy się już z eventami tematycznymi takimi jak: Walentynki, Dzień Dziecka, Mikołajki, Andrzejki, Halloween, Karnawał, Dzień Babci i Dziadka i wiele innych!

Skontaktuj się z nami, by otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego wydarzenia. Nasz adres to Inowrocław, ul. Szymborska 77a, województwo kujawsko-pomorskie. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego z naszej strony.

W naszej ofercie znajdą Państwo

Artystyczne stoiska warsztatowe – Stoiska o przeróżnych motywach przewodnich, na których uczestnicy imprezy będą mogli zobaczyć, a nawet samodzielnie wykonać najbardziej spektakularne dzieło, które będą mogli zabrać do domu.

Malowanie buziek – Taka impreza, to świetny moment by przeobrazić się w bohatera z bajki, czy sympatycznego zwierzaczka za pomocą kilku ruchów wprawionej ręki wyposażonej w kolorowe kredki i farbki.

Tysiące baniek – To co dzieciaki lubią najbardziej… czyli zabawy z bańkami mydlanymi. Sprawimy, że w kilka chwil nasi mali goście będą mogli bawić się z mnóstwem delikatnych bąbelków. Nie zabraknie małych, dużych, jak i ogromnych baniek.

Co nas wyróżnia:

Dostosujemy się do Twoich potrzeb! Stworzymy ofertę dopasowaną do tematu przewodniego imprezy.

Ciekawe warsztaty dla przedszkoli

Jeżeli poszukujesz nie tylko atrakcji, ale firmy, która kompleksowo zajmie się organizacją twojej imprezy skontaktuj się z nami– współpracujemy ze sprawdzonymi agencjami eventowymi, wspólnie z którymi zapewnimy atrakcje i oprawę na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo Młodych Artystów to dla nas sprawa pierwszorzędna, dlatego wszystkie nasze dzieła dokładnie testujemy, używamy wyłącznie sprawdzonych, certyfikowanych substancji i zapewniamy wszelkie środki bezpieczeństwa począwszy od apteczki i gaśnicy po fartuszki, dla każdego uczestnika warsztatów.

Dla kogo:

Piknikowe atrakcje są świetną zabawą dla wszystkich – nasze stoiska przyciągają wszystkie grupy wiekowe – zafascynowane maluchy, ciekawskie dzieci w wieku szkolnym i zainteresowanych rodziców. Nasza oferta to wspaniałe rozwiązanie zarówno dla przedszkoli oraz wszelkich innych instytucji. Stoiska warsztatowe umożliwiają wspólną zabawę rodziców z pociechami, dlatego są też idealnym rozwiązaniem na pikniki rodzinne.

Zapytaj o warsztat